портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Покровськ прийняв третій Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті Мікаела Оганесяна

Опубліковано 18 січня 2019 року, 10:33 , Департамент сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації

10-13 січня в спортзалі дитячо-юнацької спортивної школи міста Покровська відбувся III-й Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті першого майстра спорту Радянського Союзу в Донецькій області Мікаела Оганесяна.

Церемонія відкриття змагань почалася біля меморіальної дошки, встановленої на будівлі ДЮСШ. Керуючий справами виконкому Покровської міськради Алевтина Жук і директор спортивної школи Ігор Юркін нагадали про те, що Мікаел Володимирович присвятив настільному тенісу все своє життя, був відомим спортсменом і тренером, суддею міжнародної категорії, виховав 15 майстрів спорту та понад 100 кандидатів у майстри спорту, побудував у ДЮСШ спеціалізований зал настільного тенісу. Справою честі Мікаела Оганесяна був турнір пам’яті Василя Шибанкова, який він заснував і провів у Покровську 41 раз. Після того як майстер ракетки пішов із життя, уже третій рік поспіль змагання проводяться на його честь.

Турнір 2019 року зібрав понад 100 спортсменів – збірні команди Бахмута, Дружківки, Кривого Рогу, Миколаєва, Нікополя, Покровська, Добропільського та Покровського районів. Кращих визначали спортсмени різних категорій: юнаки, дівчата, чоловіки, жінки, а також люди з інвалідністю. Наймолодшим учасником виявився Олександр Кочерга (2010 року народження), найстаршим – Володимир Медведський (1940 року народження).

Результати юнацького турніру

Юнаки 2009 р.н. і молодші:

1 місце – Антон Дерлюк (Нікополь)
2 місце – Олександр Кочерга (Покровськ)
3 місце – Михайло Зуділов (Мирноград)

Дівчата 2009 р.н. і молодше:

1 місце – Ганна Дерлюк (Нікополь)
2 місце – Поліна Кривошея (Миколаїв)
3 місце – Ксенія Мушкіна (Дружківка)

Юнаки 2007-2008 рр.н.:

1 місце – Назар Петух (Бахмут)
2 місце – Антон Дерлюк (Нікополь)
3 місце – Олександр Хникін (Маріуполь)

Дівчата 2007-2008 рр.н.:

1 місце – Ганна Дерлюк (Нікополь)
2 місце – Людмила Бабенко (Покровськ)
3 місце – Софія Давидович (Покровський район)

Юнаки 2004-2006 рр.н.:

1 місце – Олександр Стібель (Покровськ)
2 місце – Назар Петух (Бахмут)
3 місце – Олександр Мираєвський (Нікополь)

Дівчата 2004-2008 рр.н.:

1 місце – Ганна Пахомова (Бахмут)
2 місце – Людмила Бабенко (Покровськ)
3 місце – Олена Курінна (Нікополь)

Парний розряд (юнаки):

1 місце – Олександр Стібель - Назар Петух (Покровськ - Бахмут)
2 місце – Антон Дерлюк - Олександр Мираєвський (Нікополь)
3 місце – Назарій Ємченко - Олександр Хникін (Кривий Ріг - Маріуполь)

Парний розряд (дівчата):

1 місце – Ганна Дерлюк - Олена Курінна (Нікополь)
2 місце – Ганна Пахомова - Людмила Бабенко (Бахмут - Покровськ)
3 місце – Анастасія Дубініна - Поліна Кривошея (Нікополь - Миколаїв)

Командний залік юнацького турніру

Юнаки:

1 місце – Нікополь
2 місце – Покровськ
3 місце – Бахмут

Дівчата:

1 місце – Нікополь
2 місце – Покровськ
3 місце – Покровський район

Загальнокомандний залік юнацького турніру

1 місце – Нікополь
2 місце – Покровськ
3 місце – Бахмут

Результати турніру серед дорослих і ветеранів

Жінки:

1 місце – Наталія Коновалова (Маріуполь)
2 місце – Людмила Болотна (Краматорськ)

Чоловіки 18-29 років:

1 місце – Євгеній Кій (Покровськ)
2 місце – Микита Рубцов (Покровськ)
3 місце – Андрій Янчаренко (Костянтинівка)

Чоловіки 30-39 років:

1 місце – Роман Малинка (Покровськ)
2 місце – Максим Тицький (Покровськ)
3 місце – Олександр Маслов (Покровськ)

Чоловіки 40-49 років:

1 місце – Олександр Ковальчук (Покровськ)
2 місце – Андрій Дерев’янко (Лиман)
3 місце – Анатолій Романюк (Добропілля)

Чоловіки 50-59 років:

1 місце – Сергій Кієнко (Дружківка)
2 місце – Володимир Коніщук (Білозерське)
3 місце – Олег Фролов (Мирноград)

Чоловіки 60-69 років:

1 місце – Павло Волков (Мирноград)
2 місце – Володимир Кононіхін (Бровари)
3 місце – Віктор Головешкін (Слов’янськ)

Чоловіки 70 років і старше:

1 місце – Олександр Гресс (Новомосковськ)
2 місце – Володимир Медведський (Луганськ)
3 місце – Олексій Пономаренко (Покровський район)

Результати турніру серед людей з інвалідністю

Спортсмени-візочники:

1 місце – Павло Сагіров (Покровськ)
2 місце – Олександр Семенков (Мирноград)
3 місце – Віктор Перков (Мирноград)

Спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату:

1 місце – Микита Рубцов (Покровськ)
2 місце – Анатолій Писаренко (Покровськ)
3 місце – Анатолій Матузенко (Покровськ)

 Усіх переможців та призерів змагань нагороджено медалями, кубками та грамотами департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.