портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Сформовано Донецьку обласну штатну команду резервного спорту на 2021 рік

Опубліковано 23 лютого 2021 року, 15:41 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Донецьку обласну штатну спортивну команду резервного спорту з олімпійських видів спорту сформовано управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації з метою забезпечення умов атлетам Донеччини для переходу до спорту вищих досягнень та поповнення основного складу національних збірних команд України. 

Перелік спортсменів на 20 штатних одиниць погоджується з Міністерством молоді та спорту України – у 2021 році до нього увійшли 27 осіб від 15 до 22 років. Вони набуватимуть трудового стажу, посадовий оклад становитиме 5260 грн., також передбачено надбавку за спортивне звання – у розмірі 15% для майстрів спорту України міжнародного класу, 10% – для майстрів спорту України.

Представництво за видами спорту в Донецькій обласній штатній команді резервного спорту на 2021 рік таке: бокс – Олексій Боклах, Дмитро Рибалко, Максим Рудик, боротьба вільна – Катерина Зелених, Віолетта Семчова, Євгенія Сєдих, Катерина Шалікова, боротьба греко-римська – Нікіта Дементієв, Владислав Луб, важка атлетика – Євген Бурбала, велоспорт – Марина Алтухова, Алла Марущук, Дмитро Полупан, Олена Ребракова, вітрильний спорт – Андрій Кеня, легка атлетика – Артем Алфімов, Михайло Брудін, Андрій Дибка, Владислав Коваленко, Марія Ларіна, Вадим Лонський, Кирило Приходько, Богдана Семьонова, Олександр Сосновенко, плавання – Данило Чобанян, стрибки у воду – Ніка Шурда, тхеквондо (ВТФ) – Артем Гарбар.

Після затвердження складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік залишається можливість внесення до нього змін на основі щоквартального аналізу виконання індивідуальних планів спортсменів-інструкторів.


Склад
Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту
з олімпійських видів спорту на 2021 рік


з/п

Прізвище та ім’я спортсмена

Рік

народження

Вид спорту

Спортивне звання

Національна збірна

1

Боклах Олексій

  

2004

бокс

КМСУ*

резерв

2

Рибалко Дмитро

  

1998

бокс

МСУМК

основний

3

Рудик Максим

  

2004

бокс

КМСУ

резерв

4

Зелених Катерина

  

2001

боротьба

вільна

МСУМК

основний

5

Семчова Віолетта

  

2004

боротьба

вільна

МСУ

кандидат

6

Сєдих Євгенія

  

2004

боротьба

вільна

МСУ

кандидат

7

Шалікова Катерина

  

2003

боротьба

вільна

МСУ

кандидат

8

Дементієв Нікіта

  

2005

боротьба

греко-римська

МСУ

резерв

9

Луб Владислав

  

2004

боротьба

греко-римська

МСУ

резерв

10

Бурбала Євген

  

2002

важка

атлетика

МСУ

кандидат

11

Кеня Андрій

  

2002

вітрильний
спорт

КМСУ

кандидат

12

Алтухова Марина

  

2000

велосипедний
спорт (МТБ)

МСУМК

основний

13

Марущук Алла

  

2003

велосипедний
спорт (шосе, трек)

МСУ

кандидат

14

Полупан Дмитро
  

2003

велосипедний
спорт (шосе)

МСУ

кандидат

15

Ребракова Олена
  

2003

велосипедний
спорт (шосе, трек)

МСУ

кандидат

16

Алфімов Артем

  

1998

легка

атлетика

МСУ

основний

17

Брудін Михайло

  

2005

легка

атлетика

І розряд

основний

18

Дибка Андрій

  

2001

легка

атлетика

КМСУ

основний

19

Коваленко Владислав

  

1999

легка

атлетика

КМСУ

основний

20

Ларіна Марія

  

2004

легка

атлетика

КМСУ

кандидат

21

Лонський Вадим

  

1999

легка

атлетика

МСУ

основний

22

Приходько Кирило

  

2001

легка

атлетика

МСУ

основний

23

Семьонова Богдана

  

1999

легка

атлетика

МСУ

основний

24

Сосновенко Олександр

  

2003

легка

атлетика

КМСУ

основний

25

Чобанян Данило

  

2004

плавання

МСУ

основний

26

Шурда Ніка

  

2004

стрибки

у воду

КМСУ

основний

27

Гарбар Артем

  

2003

тхеквондо

(ВТФ)

МСУ

кандидат

* МСУМК – майстер спорту України міжнародного класу, МСУ – майстер спорту України, КМСУ – кандидат у майстри спорту України


Інші новини за темою