портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Краматорську відбулась стратегічна сесія щодо бачення майбутнього розвитку молодіжних центрів Донецької області

Опубліковано 08 листопада 2019 року, 15:23 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації

6 - 7 жовтня у Краматорську пройшла стратегічна сесія щодо бачення майбутнього розвитку молодіжних центрів Донецької області

Організаторами заходу виступили Асоціація молодіжних центрів України спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації. Стратегічна сесія пройшла на базі молодіжних центрів «Молодість» та «Факел». Перед початком заходу учасників привітала начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна. Вона відмітила важливість подібних заходів, на яких сама молодь вплинути на майбутнє молодіжної політики в області, та попажала наснаги всім присутнім.

На сесії були присутні представники молодіжних центрів області, які вже мають великий досвід роботи: Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, «Вільна хата», «Теплиця». «Рух», «Слов’янське серце», «Мікс», «Мексика», «380 вольт», «Оазис», «Добролаб», «Lider-land», «Південна зірка», Маріупольська спілка молоді, Благодійний фонд «Карітас».

Були розглянут питання щодо потреб молодіжних центрів і просторів, бачення майбутнього молодіжних центрів Донеччини, про сприяння у розвитку центрів з боку Донецького обласного дитячо-молодіжного центру та Асоціації молодіжних центрів України тощо.

Підготовлена стратегія стане основою для плану розвитку мережі молодіжних центрів Донецької області.

Під час спілкування обговорювались проблемні питання сучасної молоді та шляхи їх вирішення: низький рівень громадянської освіти, нізький рівень мобільності та комунікації з місцевою владою та громадськими організаціями.

Як зазначили учасники сесії, такі сесії потрібно проводити на постійній основі, бо взнаєшь останні новини у сфері реалізації молодіжної політики, спілкуєшся з такими ж активістами, як і сам і відчуваєш, що не марно працюєш.