портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Краматорську відкрили футбольні майданчики на території ЗОШ № 18 та № 23

Опубліковано 02 грудня 2019 року, 10:07 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

29 листопада в місті Краматорськ відбулось урочисте відкриття двох футбольних майданчиків зі штучним покриттям на території загальноосвітніх шкіл № 18 та № 23.

На свято завітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, заступник Краматорського міського голови Юрій Люлька, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник управління освіти Краматорської міськради Марина Мозольова, депутати Краматорської міської ради. Почесні гості привітали дітей з отриманням нового місця для проведення активного дозвілля, а з ним і можливості для фізичного самовдосконалення, та вручили сітки з м’ячами. Школярі віддячили за подарунки яскравими творчими номерами.

«Спорт – це здоров’я нашої нації. Від імені голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка бажаю вам невичерпного фізичного гарту, більше радісних життєвих миттєвостей, нових досягнень у навчанні та на майбутніх змаганнях. Бережливо віднесіться до новозбудованих спортивних майданчиків, і вони обов’язково допоможуть вам вирости в здорових тілом і духом особистостей», - звернувся до хлопців і дівчат Вадим Філашкін.

Введення в дію нових спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42x22 м стало можливим у рамках реалізації програми Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, започаткованої в 2018 році. У Краматорську на фінансування робіт щодо влаштування футбольного поля при ЗОШ № 18 було витрачено 1878 тис. грн., на території ЗОШ № 23 – 2412 тис. грн., де близько 50% склали кошти державного бюджету, а іншу половину – кошти міського бюджету.

На сьогоднішній день за програмою Мінрегіону завершеними є роботи щодо будівництва 18 футбольних полів зі штучним покриттям: у містах Краматорськ (2 майданчики), Дружківка (2), Покровськ (2), Слов’янськ (1), Білозерське (1), а також Волноваському районі (2 майданчики – у с. Степне та смт Ольгинка), Покровському районі (с. Сергіївка), Нікольському районі (с. Республіка), Олександрівській селищній об’єднаній територіальній громаді (4 майданчики – у селах Мирна Долина, Золоті Пруди, Очеретине, Михайлівка) та Шахівській об’єднаній територіальній громаді (2 майданчики – у селах Никанорівка та Володимирівка).

Зазначимо, що до 2014 року в Краматорську існував лише один майданчик зі штучним покриттям, а за останні 6 років влаштовано 28 таких спортмайданчиків. Окрім цього, тривають роботи ще на двох об’єктах – великому критому футбольному полі в парку культури і відпочинку «Сад Бернацького», а також полі на території ЗОШ №5.