портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Слов’янську відбулася робоча нарада щодо реконструкції стадіону імені Юрія Скиданова

Опубліковано 17 квітня 2020 року, 14:59 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

17 квітня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик провели в місті Слов’янськ робочу нараду з питань реалізації програми Президента України «Велике будівництво».

Нагадаємо, на Донеччині до кінця 2020 року мають відкрити 5 нових стадіонів у містах Волноваха, Краматорськ, Селидове та Слов’янськ. З поточною ситуацією щодо реконструкції стадіону імені Ю.П.Скиданова комунального закладу «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» керівництво області ознайомив Слов’янський міський голова Вадим Лях.

Так, проєктом передбачено реконструкцію трибун та адміністративної будівлі, огорожі, облаштування бігових доріжок, будівництво тенісного корту, міні-футбольного поля та універсального майданчику для гри у волейбол та баскетбол. Оновлення стадіону, загальна вартість якого складає 35 469,872 грн., фінансуватиметься за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

Вадим Філашкін у діалозі з учасниками робочої наради наголосив на необхідності жорсткого дотримання термінів виконання запланованих робіт. На сьогоднішній день завершено підготовку тендерної документації, на 22 квітня оголошено аукціон.

Інші новини за темою