Українські КПВВ "Мар'їнка" та "Новотроїцьке" продовжують працювати, попри заяви окупаційної "влади" окремих районів Донецької області про закриття для перетину своїх пунктів пропуску. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
КПВВ "Мар'їнка" працює щоденно з 11:00 до 14:00, КПВВ "Новотроїцьке" - з 7:00 до 18:00. І ще протягом двох годин - до 20:00 - українські прикордонники на цьому КПВВ готові приймати тих, хто їде з боку окупованої території.
"Але окупаційна "влада" окремих районів Донецької області заявляє про те, що закрила для перетину свої пункти пропуску. Українські прикордонники попереджають громадян, які їдуть у бік окупованої території, про можливе блокування окупантами в'їзду на контрольовану ними територію. І у разі повернення на контрольовану територію такі громадяни обов'язково мають встановити додаток "Дій вдома" і дотримуватися режиму самоізоляції. Ті ж, хто не має можливості встановлення додатку, за їхньої згоди будуть направлені у спеціально визначене місце обсервації. Транспорт для цього та необхідний медичний нагляд організувала Донецька ОДА, харчування - за фінансової підтримки міжнародних організацій", - повідомив очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/8a9/fe7/133/83618812_736995510382872_3328294345616477396_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/607/521/6c6/106126250_736995097049580_3350619402311274925_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4cf/409/041/106129309_736995517049538_1366736020314144712_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cb3/b84/4d1/79245471_736995103716246_970263632540755896_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/305/96c/669/106368677_736995090382914_6572744171413624685_o_820x360.jpg)