портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Вадим Філашкін і Володимир Мицик проінспектували хід реконструкції в Бахмуті обласних спортивних об’єктів

Опубліковано 16 травня 2019 року, 17:16 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

16 травня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик з робочим візитом відвідали Бахмут, де після переміщення з Донецька відновлюють повноцінну діяльність Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, а також обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.

Вадим Філашкін та Володимир Мицик проінспектували хід реконструкції спортивних об’єктів. Відбувся діловий конструктивний діалог щодо суворого дотримання підрядниками графіків і термінів виконання робіт, в якому взяли участь керівники, представники, фахівці усіх закладів і організацій, дотичних до  реконструкції спортивних об’єктів.

Нагадаємо, задля продовження статутної діяльності, організації учбово-тренувального процесу учнів Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, цей заклад переміщено до міста Бахмут, де спортивна база відповідає сучасним міжнародним стандартам. Наразі ДВУОР ім. С.Бубки розміщено на базі Бахмутського заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» (по вул. Черняховського, 26), а тренувальний процес здійснюється на стадіоні «Металург» на умовах оренди.

З комунальної власності територіальної громади міста Бахмут на баланс Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки передано стадіон «Авангард». Його реконструкція проводиться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Станом на сьогоднішній день підрядником (ТОВ «ДУВК») виконано: земляні роботи, улаштування дренажної системи та, частково, улаштування основи під штучне покриття.

З метою забезпечення власними адміністративними приміщеннями та учбовими класами, спортивною інфраструктурою, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 30.06.2015 № 294, з балансу Бахмутського педагогічного училища на баланс ДВУОР ім. С.Бубки здійснено процедуру передачі 5-поверхового гуртожитку, який знаходиться за адресою: м. Бахмут, вул. Благовіщенська, 43. На даний час розроблено проектно-кошторисну документацію з реконструкції вищезазначеної будівлі та отримано комплексний позитивний висновок державної експертизи.

Проект входить до переліку об’єктів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1068 (із змінами) – пул 2А, в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку. На сьогоднішній день проведено тендерні процедури та визначено переможця – ТОВ «Хозхімсервіс».

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 12.07.2016 № 582, із комунальної власності територіальної громади міста Бахмут на баланс Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки передано стадіон «Авангард». Його реконструкція проводиться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Станом на сьогоднішній день підрядником (ТОВ «ДУВК») виконано: земляні роботи, улаштування дренажної системи та, частково, улаштування основи під штучне покриття.

Водночас, на території стадіону заплановано будівництво учбового корпусу на 400 учнів та студентів навчального закладу спортивного профілю ДВУОР ім. С.Бубки. На сьогоднішній день розроблено проектно-кошторисну документацію на об’єкт та отримано позитивний експертний звіт. Вартість робіт складає 176330,862 тис. грн. Проект подано на участь у конкурсному відборі програм і проектів, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2019 році.

Щодо обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, задля створення якісного ведення медично-біологічного контролю провідних спортсменів, здійснення медичного контролю дитячо-юнацького спорту, підвищення рівня здоров’я населення області, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 12.07.2016 № 581, із комунальної власності територіальної громади м. Бахмут у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, було передано нерухоме майно (приміщення цілісного майнового комплексу державного закладу «Вузлова лікарня станції Бахмутського державного підприємства «Донецька залізниця»), що розташоване за адресою: м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, 3.

З метою приведення зазначеної будівлі до придатного стану за рахунок коштів обласного бюджету в жовтні 2017 року розпочалася реалізація проекту. У березні-квітні 2018 року було проведено коригування проектно-кошторисної документації, з урахуванням зростання цін на матеріали, збільшенням заробітної плати, а також додаткових робіт, необхідність яких виявлено в ході реконструкції. Загальна сума проекту, згідно оновленої ПКД, складає майже 49,5 млн. грн. Роботи виконуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з обласного бюджету на рівні 30%.

Станом на сьогоднішній день на 100% виконано: усі види демонтажних робіт, заміна покрівлі на металочерепицю (перші та друга черги), заміна вікон, посилення дверних прорізів, кладка стін та перегородок, фасадні роботи – утеплення стін та облицювання профлистом, роботи з облаштування чорнових підлог у основному корпусі, облаштування зовнішніх теплових мереж. Також зроблені дві прибудови до головного корпусу, прибудова до майбутнього гуртожитку, готові перекриття між першим та другим поверхами. Наразі частково виконане внутрішнє планування, роботи з електророзведення в основному корпусі.

Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки,обласний лікарсько-фізкультурний диспансер,реконструкція,Бахмут