Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Важкоатлети Донеччини на чемпіонаті України в Городку здобули 3 золоті та 2 срібні нагороди

Опубліковано 24 липня 2019 року, 09:41 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

15-19 липня в місті Городок Хмельницької області на базі спорткомплексу «Епіцентр» відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів.

Представники Донецької області за підсумками змагань стали володарями 5 медалей у сумі двоборства: 3 золотих та 2 срібних. У командному заліку вони посіли третє місце серед жінок та четверте – серед чоловіків.

Впевнену перемогу у ваговій категорії до 64 кг здобула заслужений майстер спорту України Юлія Шимечко (до заміжжя – Каліна) з Маріуполя. Результат нашої важкоатлетки склав 201 кг: у вправі «ривок» – 88 кг, у вправі «поштовх» – 113 кг.

За підсумками запеклої боротьби у ваговій категорії до 96 кг кращим виявився майстер спорту України Ілля Куліков з Вугледару. У ривку він був лише третім з результатом 160 кг, проте зафіксовані 203 кг у поштовху вивели Іллю на перше місце у цій вправі та сумі двоборства в цілому. При цьому результат срібного призера Андрія Божука з Хмельниччини був лише на 1 кг менше – 362 кг.

Ще одне «золото» у скарбничку Донеччини принесла майстер спорту України, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2019 рік Крістіна Бородіна з Вугледару. У ваговій категорії до 81 кг вона зібрала 203 кг (90 кг у ривку та 113 кг у поштовху).

Срібними призерами змагань стали:

- у ваговій категорії до 55 кг – Артур Тютюнник (Бахмут) з результатом у сумі двоборства 197 кг (85 кг у ривку та 112 кг у поштовху);

- у ваговій категорії до 109 кг – Роман Зайцев (Краматорськ) з результатом у сумі двоборства 370 кг (170 кг у ривку та 200 кг у поштовху).

Також серед важкоатлетів Донецької області гідні результати показали: Надія Єфімчук – 4 місце у ваговій категорії 49 кг із сумою двоборства 141 кг, Максим Кобець – 4 місце у ваговій категорії 109 кг із сумою двоборства 332 кг, Максим Гамалюк – 6 місце у ваговій категорії 73 кг із сумою двоборства 271 кг.

Відзначимо, що за результатами змагань право на участь у чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років та серед молоді до 23 років (жовтень, Румунія) підтвердили Крістіна Бородіна, Ілля Куліков та Максим Кобець. Шанси на участь у чемпіонаті світу серед чоловіків та жінок (вересень, Таїланд) зберігають Юлія Шимечко та Роман Зайцев.