портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Велике будівництво»: готовність спортивно-оздоровчого комплексу в Краматорську складає 75%

Опубліковано 28 серпня 2020 року, 08:31 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Будівельна готовність спортивно-оздоровчого комплексу, який споруджується у місті Краматорськ в рамках національної програми «Велике будівництво», складає 75 відсотків.

27 серпня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик ознайомилися з ходом  робіт на об’єкті.

Представники підрядника – ТОВ «УБК №1» та замовник робіт  – управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорської міської ради запевнили керівництво області та міста, що роботи ведуться згідно плану і мають завершитися до 1 жовтня 2020 року.

Проєктом спортивно-оздоровчого комплексу по вулиці Парковій у Краматорську передбачено будівництво: футбольного поля зі штучним покриттям розміром 105х68 метрів, бігових доріжок, волейбольного майданчика, тенісного корту, трибун на 480 місць, майданчика для занять воркаут та тренажерів, парковки, роздягалень, господарського блоку, ями для стрибків у довжину, туалетів, освітлення.

Вже завершено будівництво майданчиків для занять воркаутом та тренажерним обладнанням, майданчика для пляжного волейболу. Збудовано підпорну стінку по периметру стадіону. Установлено опори освітлення та зведено бетону основу для установки трибун. Виконано роботи з підводу комунікацій.

Завершується будівництво пандусу для маломобільних груп населення. Триває обшивка металопрофілем роздягалень та душових, господарського блоку, заливка бетону бігових доріжок, завершується засипка та утрамбовка останнього шару з гранвідсіву основи під укладку штучного покриття.

Установлено стовпи огорожі тенісного корту та триває будівництво основи. Завезено штучне покриття для футбольного поля. 

«Велике будівництво» — національний проєкт, ініційований президентом України Володимиром Зеленським.  Він спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та такими соціально важливими об’єктами, як школи, дитячі садки та спортивні об’єкти.