портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Велике будівництво»: у Маріуполі реконструюють олімпійський басейн «Нептун»

Опубліковано 07 квітня 2021 року, 12:10

Три спортивних інфраструктурних проєкти Донецької області включено у програму «Велике будівництво», що була ініційована президентом України Володимиром Зеленським.  Одночасно з будівництвом фізкультурно-оздоровчого комплексу з басейном «H2O-Classic» у Краматорську та велокомплексу в Лимані проводиться масштабна реконструкція басейну «Нептун» у місті Маріуполь. 

7 квітня з ходом оновлення об’єкту ознайомилися заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик і заступник Маріупольського міського голови Олександр Кочурін.

Дотримання графіку проведення робіт, нагальні питання та шляхи їх вирішення обговорили з представниками підрядної організації – ТОВ «Компанія «Азов Бізнес Консалтінг». Під час реконструкції поставлено завдання максимально врахувати всі сучасні вимоги, які дозволять проводити якісний тренувальний процес та змагання всеукраїнського рівня, у тому числі за участю спортсменів з інвалідністю.

Станом на сьогодні у будівлі, зведеній ще в 1970 році, виконано демонтаж старих комунікацій, улаштування вітражів, утеплення фасадів, монтаж електричних мереж. Проєктом передбачено облаштування 50-метрового басейну, дитячого басейну, тренувальних спортзалів. Наразі виконуються роботи з розширення чаші басейну, демонтаж плитки, залізобетонних конструкцій, улаштування гіпсокартону в роздягальнях та у сходових маршах.

Очікується, що в оновленій споруді буде створено комфортні умови для занять з п’яти олімпійських видів спорту: плавання, стрибків у воду, водного поло, синхронного плавання та стрибків на батуті.