У Слов’янському районі за маршрутом руху Богородичне – Святогірськ продовжується ремонт моста через ріку Сіверський Донець. Наразі рух автотранспорту здійснюється у реверсивному режимі (відремонтованою смугою проїзної частини) – на іншій половині мостового полотна добігають кінця роботи з улаштування нової залізобетонної плити та пішохідного тротуару.
Паралельно тривають роботи з відновлення цілісності бетонних поверхонь конструкції мосту (ригелів опор та балок прогонових будов). Незабаром міст буде облаштовано й сучасною системою водовідведення для очищення стічних вод із проїзної частини.
Як вже повідомлялось, міст завдовжки 233 пог. м знаходиться на виїзді з Богородичного у напрямку Святогірська та є складовою частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-21 /М-03/ – під’їзд до м. Святогірська, км 6+895. Після ремонту мостовий перехід, побудований у 1972-ому році, відповідатиме сучасним стандартам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.
Поточний середній ремонт на замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області виконує ТОВ «ВП Мост». Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет.
Шановні водії! Роботи виконуються з перекриттям половини ширини проїзної частини! Будьте вкрай уважні за кермом та виконуйте вимоги Правил дорожнього руху! Зважайте на тимчасово встановлені технічні засоби організації дорожнього руху!
![](/storage/app/thumbnails/4da/ce5/059/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4d3/41a/a91/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e87/2ae/503/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/91a/876/397/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/110/33a/3f0/3_820x360.jpg)