портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

За маршрутом Слов’янськ – Бахмут продовжується капремонт міжнародної траси М-03

Опубліковано 26 липня 2019 року, 14:10 , Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області

У межах Донецької області продовжується ремонт міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський. Важка дорожня спецтехніка працює поблизу села Никонорівка у напрямку Бахмута.

Після виконання робіт зі «згладжування» крутого спуску/підйому (виправлення поздовжнього профілю дороги) задля відкриття дальності видимості, а також встановлення залізобетонних лотків для відведення стічної води з проїзної частини, на об’єкті стартував завершальний етап – укладання верхнього шару асфальтобетонного покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Як вже повідомлялось, впродовж 2016-2018 років на замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області відремонтовано (від кордону з Харківською областю, минаючи поворот на Слов’янськ, у напрямку Бахмута) близько 40 км траси М-03.

Автодорога, відновлена з гарантійними термінами експлуатації, зберігає цілісність дорожнього одягу та не потребує ямкового ремонту.

Довідково

Автомобільна дорога загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський у межах Донеччини пролягає територією Слов’янського та Бахмутського районів; забезпечує транспортне сполучення Донецької та Харківської областей, приймає навантаження автотранспорту в бік Луганської області та у зворотному напрямку; сполучає український схід зі столицею і співпадає з найдовшим транспортним коридором Європи – Е40. 

Шановні водії! Роботи виконуються «під рухом»! Будьте вкрай уважні за кермом: виконуйте вимоги тимчасових дорожніх знаків та зважайте на сигнали регулювальників!