портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Канали повідомлення про корупцію

Канали для надання повідомлень від викривачів до Донецької обласної державної адміністрації

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація забезпечує умови для повідомлень працівниками апарату облдержадміністрації та її структурних підрозділів, іншими особами про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», зокрема через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт облдержадміністрації, засобами електронного зв’язку, іншими засобами поштового зв’язку, скриньку для анонімних повідомлень (розташована у будівлі облдержадміністрації), а також під час проведення особистого прийому голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації або його заступників, уповноваженої особи Управління у дні прийому згідно із затвердженим графіком.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Викривачі (захищений канал) (06264) 6-03-70

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією з боку працівників Донецької облдержадміністрації та її структурних підрозділів (06264) 2-04-72

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: з понеділка по п’ятницю з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

Електронна поштова скринька: stopcorruption@dn.gov.ua

Офіційний веб-сайт облдержадміністрації: www.dn.gov.ua

Поштова адреса облдержадміністрації: 84306, Донецька область, місто Краматорськ,вул. О. Тихого, 6

У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка «Про корупцію»

Небажання заявника надати інформацію про себе не є підставою для відмови в прийнятті його повідомлення

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до Порядку організації в облдержадміністрації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 01 червня 2018 року № 695/5-18 (із змінами) за посиланням https://dn.gov.ua/ua/npa/rozporyadzhennya-golovy-oda-vid-01-06-2018-695-5-18-pro-zatverdzhennya-poryadku-organizatsiyi-v-oblderzhadministratsiyi-roboty-iz-povidomlennyamy-pro-koruptsiyu-vnesenymy-vykryvachamy

Анонімне повідомлення про порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання та може бути продовжено термін розгляду  повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

Спеціальні уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції

01103, м. Київ, бул. Дружби народів, 28

 info@nazk.gov.ua


Прокуратура Донецької області

87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Університетська, 6  

priom_gromad@don.gp.gov.ua


Головне управління Національної поліції України в Донецькій області

87517,Донецька область, м. Маріуполь, пр. Нахімова, 86

gupolice@dn.npu.gov.ua


Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України

87517, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Нахімова, 86


Національне антикорупційне бюро України Харківське територіальне управління

(юрисдикція поширюється на Харківську, Сумську, Дніпропетровську, Запорізьку області та територію проведення антитерористичної операції: Луганську та Донецьку області)

61000, м.Харків, Московський проспект, 140

kharkiv@nabu.gov.ua

Суб’єкти Повноваження
Національне антикорупційне бюро України

Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» від 14 жовтня 2014 р. № 1698-VIII
Указ Президента України «Про утворення національного антикорупційного бюро України» від 16 квітня 2015 р. № 217
Державний правоохоронний орган, основним завданням якого – попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових.Завданням Національного бюро є протидія  кримінальним корупційним правопорушенням, які вчиненні вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.


Національна поліція України

Закон України «Про Національну поліцію» від 2 липня 2015 р. № 580-VIII
Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про Національну поліцію» від 28 жовтня 2015 р. № 877
Центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Національна поліція забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, здійснення заходів щодо запобігання корупції, порушень законності, службової дисципліни і контроль за їх реалізацією в центральному органі управління Національної поліції, територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.

Прокуратура України

Закон України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 № 1697- VIII

Закон України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 № 1789-ХІІ

Єдина система, яка в порядку, передбаченому Законом “Про прокуратуру”, здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.
Національне агентство з питань запобігання корупції

Закон України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 р. № 1700-VIII
Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015–2017 роки» від 29 квітня 2015 р. № 265

Центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізацію  антикорупційної політики.