Провідний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області, старший лейтенант Єгор Друзь провів брифінг з актуальних питань діяльності вогнеборців.
На брифінгу зокрема йшлося про збирання врожаю в умовах проведення активних бойових дій. Окремо наголошувалося на відповідальності за порушення правил пожежної безпеки в природних екосистемах.