16 автобусів було закуплено департаментом освіти і науки Донецької ОДА до початку нового 2021-2022 навчального року на загальну суму 29,3 млн грн.
Автобуси придбані за рахунок державного бюджету (21,5 млн грн.) на умовах співфінансування з місцевих бюджетів (7,8 млн грн.).
Перші 8 автобусів надійшли до області сьогодні, 10 серпня. Їх отримали Бахмутська, Вугледарська, Гродівська, Іллінівська, Курахівська, Новодонецька, Соледарська, Торецька територіальні громади.
Поставка ще 8 автобусів очікується до кінця тижня. Їх отримають опорні школи Авдіївської, Великоновосілківської, Лиманської, Новогродівської, Олександрівської, Очеретинської, Селидівської, Черкаської територіальних громад.
З 1 вересня придбані шкільні автобуси вийдуть на маршрути та здійснюватимуть підвезення 820 учнів до місць навчання та додому.
![](/storage/app/thumbnails/2f0/6f7/f32/WhatsApp Image 2021-08-10 at 10.54.21_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/afc/32c/272/whatsapp-image-2021-08-10-at-105421-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/39e/6cc/4e2/whatsapp-image-2021-08-10-at-105421-3_820x360.jpeg)