Шановні актори та працівники театру!
Уже понад два роки в Україні триває війна…
Сьогодні, у переломний момент боротьби нашої країни за свою свободу, незалежність і національну ідентичність, культура стала тією м'якою й водночас потужною силою, здатною надихати у новій воєнній реальності.
Театри завжди були на передовій як рупори думок, як вихователі національної свідомості, як дороговкази, які накреслюють вірний шлях. Так залишається і донині.
День театру – це свято не просто мистецтва, це свято духу, стійкості та непереможної віри.
Тепер, коли війна випробовує нашу міць, театр стає не лише храмом мистецтва, а й форпостом духовності та єднання. Наші актори, режисери, глядачі – це єдиний організм, який творить історію, дарує надію та вірить у перемогу.
Незважаючи на жахливі події, ви, шановні працівники театрального мистецтва, зберегли вірність своїй справі та продовжуєте нести людям світло таланту, дарувати їм надію та віру в краще майбутнє.
Вдячні усім, хто нині творить культуру нескорених, за кожен виступ у бомбосховищі, військовій частині чи шпиталі. Особлива повага театральним діячам, які взяли до рук зброю і мужньо боронять рідну землю в лавах Збройних сил України, а також тим, хто відмовився співпрацювати з окупантом навіть попри загрозу життю.
Нехай упродовж багатьох майбутніх років театральне ремесло служить справі зміцнення миру, поширенню високих моральних цінностей в суспільстві, формуванню художнього смаку, збагаченню духовних надбань українського народу.
Бажаємо вам міцного здоров'я, нових яскравих постановок, творчих здобутків, заслуженого визнання, натхнення, а також незмінних глядацьких симпатій у своїй мирній країні!
Війна випробовує нас по-різному, але ми об'єднані спільною мрією про Перемогу!
З нетерпінням чекаємо на зустріч із вами на театральній сцені Донеччини!
Зі святом!
![](/storage/app/thumbnails/695/d20/729/15_2e33b9ed_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c5c/348/a8b/236_7847cfed_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c63/352/c9d/5237_1a93670d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6c3/19f/abe/52_689ecf12_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2c0/ff3/710/523_36afbca9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/62b/c89/91a/6237_61831d68_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c78/9e5/c95/6237_7b020b0e_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f2f/8ab/b4b/734138c3f76_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/852/995/21b/743_7c271285_820x360.jpg)