Керівництво Донецької ОДА обговорили проблемні питання в області, серед яких заходи з запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь влітку, продовження обов’язкової евакуації культурних цінностей з районів можливих бойових дій, організацію облаштування, утримання та функціонування захисних споруд цивільного захисту. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
«Наголосив керівникам міських та районних адміністрацій, що ми живемо у прифронтових населених пунктах, а тому маємо оперативніше вирішувати проблеми, з якими стикаємося в повсякденному житті.
Рекомендував профільним організаціям запровадити комплекс заходів із запобігання виникненню та гасіння пожеж у лісових масивах, лісозахисних насадженнях вздовж доріг і колій, сільськогосподарських угіддях, територіях та об’єктах природно-заповідного фонду та інших відкритих ділянках місцевості, що перебувають у сфері їх управління.
Також доручив активізувати роботу з нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту шляхом обстеження об’єктів підземного простору населених пунктів з подальшим взяттям їх на облік як «найпростіших укриттів», а також встановлення швидкоспоруджувальних захисних споруд з подальшим взяттям їх на облік як «швидкоспоруджувальних захисних споруд» - наголосив Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/a92/0d4/c99/432783495_1870579793415358_7486773787301576114_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7e0/0cc/0f0/432774521_1870579910082013_8921535415901130295_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7ff/c2c/c03/433583722_1870579930082011_3178105482008373409_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/515/4ab/f8d/432784500_1870579963415341_1746121507425191264_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e18/d50/068/432946772_1870579886748682_1084686286005860732_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/630/a9c/45e/433134265_1870579836748687_2074197102499267822_n_820x360.jpg)