портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Вадим Філашкін провів засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Донецької області

Опубліковано 26 березня 2024 року, 19:50

Керівництво Донецької ОДА обговорили проблемні питання в області, серед яких заходи з запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь влітку, продовження обов’язкової евакуації культурних цінностей з районів можливих бойових дій,  організацію облаштування, утримання та функціонування захисних споруд цивільного захисту. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

«Наголосив керівникам міських та районних адміністрацій, що ми живемо у прифронтових населених пунктах, а тому маємо оперативніше вирішувати проблеми, з якими стикаємося в повсякденному житті. 

Рекомендував профільним організаціям запровадити комплекс заходів із запобігання виникненню та гасіння пожеж у лісових масивах, лісозахисних насадженнях вздовж доріг і колій, сільськогосподарських угіддях, територіях та об’єктах природно-заповідного фонду та інших відкритих ділянках місцевості, що перебувають у сфері їх управління. 

Також доручив активізувати роботу з нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту шляхом обстеження об’єктів підземного простору населених пунктів з подальшим взяттям їх на облік як «найпростіших укриттів», а також встановлення швидкоспоруджувальних захисних споруд з подальшим взяттям їх на облік як «швидкоспоруджувальних захисних споруд» - наголосив Вадим Філашкін.