0-800-507-506, 0954633565

527 нагород вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку року, із них 5 – минулого тижня

Опубліковано 02 грудня 2022 року, 08:22 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

У річній скарбничці області:  254 золотих,  170 срібних,   103 бронзові медалі. Олімпійці вибороли 262 нагороди, неолімпійці – 206, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 59.

Протягом тижня з 21 по 27 листопада поточного року представники Донеччини вибороли 5 нагород на міжнародних змаганнях, з яких 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові, повідомляє управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Визначні результати атлети показали в двох видах спорту.

Стрільба кульова

На міжнародному турнірі зі стрільби кульової «Polish Open Kaliber 2022», що відбувся 24-27 листопада в польському місті Білосток, двома медалями відзначилася Вікторія Сухорукова, яка представляє Краматорськ. У вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 60 пострілів, 10 метрів) спортсменка здобула «бронзу» в індивідуальній першості та «золото» у змішаних змаганнях разом із Сергієм Кулішом з Черкаської області.

Плавання

Данило Чобанян із Маріуполя виявився володарем трьох нагород за підсумками чемпіонату Чехії з плавання, місцем проведення якого з 24 по 27 листопада було місто Пльзень. У віковій категорії юніори в запливах вільним стилем він виборов два «срібла» – на дистанціях 1500 та 800 метрів, а також «бронзу» на 400-метрівці.