За ініціативи громадської організації «Об’єднання «Смарта» (м. Краматорськ) від Уряду Швейцарії відбулася передача п`яти автомобілів швидкої допомоги медичним закладам Сходу України (Харківської та Донецької областей) у якості гуманітарної допомоги. В Донецькій області автомобілі отримали КНП «Обласний перинатальний центр м. Краматорськ» та КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги 1” Краматорської міської ради, повідомляє департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації. І висловлю велику подяку Уряду та Посольству Швейцарії, Швейцарській агенції розвитку та співробітництва в Україні за надану для закладів охорони здоров’я Донецької області гуманітарну допомогу у вигляді автомобілів швидкої допомоги. "Окремі слова подяки – президентці ГО «Об’єднання «Смарта» Лілії Кісліциній та її команді за ініціативу і проведену складну роботу з організації передачі автомобілів", - додають в департаменті.
За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/eba/314/210/341093771_746321210471016_5519152651039291043_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/139/32a/216/336371055_170734032178221_428294006708823042_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8ac/684/ee4/336363600_184816151075259_3525070193352219974_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2f0/2e2/08c/341081983_1304902837068564_4385329935089211672_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5c4/4b1/982/341126392_1344724409640817_5392465013373713659_n_820x360.jpg)