Заходи в рамках проєкту «Безпечні канікули» пройшли у селищі Чермалик Волноваського району.
Цього разу діти, молодь, та навіть дорослі Чермалика прийняли участь у різноманітних майстер- класах, іграх, тренінгах та отримали корисні подарунки. І все з головною метою — попередити дітей та молодь від небезпечного проведення часу під час канікул. Адже територія селища є лінією фронту та має одне небезпечне місце — річку Кальміус, яка не тільки вабить всіх до відпочинку, а й наразі являється розмежувальною лінією.
Цей проєкт реалізують управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації разом із Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром та управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації. Його ініціював відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Донецькій області, за підтримки благодійного фонду «Слов’янське серце».
![](/storage/app/thumbnails/1f5/2e4/939/15_07_2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/383/678/612/15_07_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/678/823/741/15_07_1_820x360.jpg)