25-26 квітня в місті Тячів відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20 років, що зібрав 151 учасника з 19 регіонів і столиці держави.
Дві срібні медалі на змаганнях здобули представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області та міста Краматорськ.
У ваговій категорії 82 кг другим став Іван Цибанев, вихованець тренерів Олега Євтушенка та Сергія Васильченка. Він переміг двох суперників із Києва та двох борців Дніпропетровщини, але в сутичці за «золото» поступився опоненту з Харківщини.
У ваговій категорії 97 кг «срібло» виборов Владислав Луб. Вихованець тренерів Олега Євтушенка та Анатолія Кійка почергово виявився сильнішим за спортсменів із Полтавщини, Києва та Харківщини, у фіналі поступившись ще одному представнику столиці України.
![](/storage/app/thumbnails/73b/fb6/105/440408394_835194438645965_3123634344878210845_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/343/80a/692/438088342_835194521979290_7142497911444568329_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/866/42d/aa1/438914923_835194441979298_5249589028004022813_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d95/dea/474/440409300_835194428645966_4487439777013030755_n_820x360.jpg)