27 квітня творчі колективи Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Карабиця з новою музичною програмою відвідали Санаторно-оздоровчий центр соціальної реабілітації «Смарагдове місто».
Заклад освіти релокований з Донеччини до с. Оринин Кам‘янець-Подільського району Хмельницької області й продовжує функціонувати. Наразі в центрі навчаються та відпочивають понад 150 дітей із 16 територіальних громад Донецької області.
Духовий оркестр (художній керівник та диригент Юрій Дахновський), драм-бенд «TacTon» (керівник Владислав Воробйов) та солісти радо поділилися своєю творчістю з вихованцями та працівниками закладу.
Присутній на культурно-мистецькому заході директор коледжу Вячеслав Паржицький наголосив на активній творчій співпраці освітян, діячів культури та мистецтва, яка є можливою завдяки непереможним Збройним Силам України та сприянню з боку Донецької обласної державної адміністрації, обласної військової адміністрації та управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації.
Єднаємося заради перемоги!
![](/storage/app/thumbnails/c68/3c8/71a/smaragdove-misto-koncert-10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bc1/58e/f0c/smaragdove-misto-koncert-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1fe/c5f/c8a/smaragdove-misto-koncert-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/744/997/87b/smaragdove-misto-koncert-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7b2/e00/097/smaragdove-misto-koncert-6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/af9/6a5/6fc/smaragdove-misto-koncert-5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/380/bbc/90e/smaragdove-misto-koncert-7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cbb/947/f4d/smaragdove-misto-koncert-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c0d/c16/86a/smaragdove-misto-koncert-9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c7e/d76/bc6/smaragdove-misto-koncert-8_820x360.jpg)