Бронежилети від ЛОК - Львівський Оборонний Кластер передані нашим медикам, які рятують життя військових і цивільних, але самі часто опиняються у небезпеці.
Це вже 8-ма гуманітарна місія МШДУ на схід. Цього разу, окрім бронежилетів для медиків, волонтери привезли на Донеччину автомобілі для ССО та 103-ї бригади тероборони, а також генератори військовим на Авдіївку, Дружківку і Бахмут та ліки для військового шпиталю у Покровськ. Крім того, волонтери передали продуктові набори та ласощі для дітей напередодні дня Святого Миколая.
- Дякую Міжнародному штабу допомоги українцям, Львівському оборонному кластеру, колезі Максиму Козицькому, Ані Крисюк, Костянтину Костирко, Dmitrij Shulmeister, Богдану Кисілю, Яні Коньок та всім доброчинцям і волонтерам, які роблять таку допомогу можливою. Разом переможемо! - зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/003/565/719/319182812_694909375524953_7077307501549624788_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/908/b70/3e8/319283229_694908895525001_6891912953327836453_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a40/c9f/0c5/319187478_694909355524955_5425181599451310609_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/740/5bf/18d/318335315_694908475525043_6046829179780860474_n_820x360.jpg)