З 27 січня по 1 лютого у місті Суми відбулись національні змагання з легкої атлетики. В обох чемпіонатах України - серед юнаків і командному серед дорослих - збірні команді Донецької області увійшли до трійки найкращих команд.
У чемпіонаті країни серед юнаків 2003 р.н. та молодше взяв участь 701 легкоатлет з усієї країни. Чемпіоном країни став студент Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Олександр Сосновенко, пробігши 400 м за 50,05 сек., а бронзовим призером на цій дистанції став Данило Полковников з Маріуполя (51,56). Нагороду найвищого ґатунку здобув маріуполець Владислав Резун на дистанції 200 м (23,21) а також срібну в бігу на 60 м (7,21).
Не відстали й дівчата. Віце-чемпіонками стали представниця школи вищої спортивної майстерності Іванна Ляшенко в бігу на 60 м з бар’єрами (8,88) і учениця ДВУОР ім. С.Бубки Марія Ларіна у штовханні ядра вагою 3 кг (14 м 03 см). У стрибках у висоту бронзовою призеркою стала представниця ШВСМ Дар’я Озерянова, подолавши планку на висоті 1 м 73 см.
В естафетному бігу 100+200+300+400 м перемогла команда юнаків Донеччини - Владислав Резун, Данило Полковников, Максим Фомін, Олександр Сосновенко (2.03,59), а команда дівчат Донецької області - Настасія Зозуля, Іванна Ляшенко, Владислава Шабан, Ангеліна Лесенко – фінішувала третьою (2.22,47).
За підсумками юнацького чемпіонату країни до трійки кращих увійшли збірні команди Київщини (818 очок), Харківщини (817) і Донеччини (781).
У командному чемпіонаті країни серед дорослих змагались 409 кращих легкоатлетів країни, найсильнішими стали збірна Києва (499 очок), Харківська область (489) і Донецька область (488).
Школу вищої спортивної майстерності гідно представили бігуни і стрибуни. Артем Алфімов став чемпіоном в бігу на 1500 м (3.54,28), а також бронзовим призером на дистанції 3 000 м (8.17,51). Нагороду найвищої проби в стрибках у висоту виборола Юлія Чумаченко (1 м 86 см), а у потрійному стрибку переміг Олександр Малосілов (16 м 02 см). Віце-чемпіоном країни став Ігор Гончар у стрибках у довжину (7 м 73 см), а також Олексій Поздняков у бігу на 200 м (21,89).
Варто додати, що у стрибках з жердиною студент ДВУОР ім. С.Бубки Андрій Дибка встановив персональний рекорд (5 м 10 см) і виконав кваліфікаційний норматив на чемпіонат світу серед юніорів, який відбудеться 7-12 липня у Кенії.
![](/storage/app/thumbnails/21c/e55/e0a/LA14_relay_01-2020_3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bf5/f43/ae5/LA10_Sosnovenko_Oleksandr_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9b1/bf0/6f2/LA11_Sosnovenko_Oleksandr_5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d99/70a/ce4/LA17_Chumachenko_Juliya_01-2020_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/895/6bf/ce1/LA16_Alfimov_Artem_01-2020_2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4c1/c54/eac/LA18_Malosilov_Oleksandr_01-2020_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/749/bd4/81d/LA13_photo_2020-01_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/044/5e6/fe5/LA22_Mixed_relay_01-2020_2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ab9/09b/8c5/LA21_Dybka_Andriy_01-2020_2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b98/00d/c14/LA20_Pozdnyakov_Oleksiy_01-2020_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/419/0f9/da1/LA19_Gonchar_Igor_820x360.jpg)