Росіяни завдали чергового удару по Краматорську — поранена дитина. Жертвою обстрілу став восьмирічний хлопчик, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".
Снаряди прилетіли в районі однієї з місцевих шкіл — постраждала і будівля школи, і прилеглі житлові будинки.
- Краматорськ далеко не вперше потрапляє під ворожий вогонь — і можна бути впевненим, що далеко не востаннє. Росіяни будуть бити по місту, поки ми їх не виженемо геть з нашої землі, - наголошує очільник області. - Цивільні повинні покинути область — особливо це стосується сімей із дітьми. Відповідальність за життя дітей лежить передусім на їхніх батьках. Не будьте легковажними! Евакуюйтеся!
![](/storage/app/thumbnails/99a/2f5/b56/314903256_671690501180174_8916350914517061063_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/895/4e4/94b/314983428_671690164513541_3066676155892303248_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f7/96d/bef/315004698_671690327846858_971935268366915891_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c18/932/32e/314954818_671690527846838_8106868110969181110_n_820x360.jpg)