В гуманітарних штабах, хабах, центрах Донеччини протягом минулого тижня проведено низку заходів щодо підтримки здоров’я та психологічного відновлення для відвідувачів з числа внутрішньо переміщених осіб.
Центр підтримки ВПО Краматорського району «МиРазом» у м. Дніпро - консультації сімейних лікарів, індивідуальні заняття з логопедом, арт-терапевтичне заняття для жінок, казкотерапія «Я - Україна», квест «Цікава психологія».
Соціально-психологічні хаби Торецької громади у містах Дніпро, Київ, Черкаси, Хмельницький - заходи з ментального здоров’я, медичної допомоги (консультації, роз’яснення лікарів, психологів), арт-терапевтичні заняття, зустрічі з психологами, виховний захід «Здоровим бути модно», захід з психологічної підтримки «Вирішування конфліктів. Будую мир навколо себе».
Консультативно-координаційний центр підтримки населення Бахмутського району «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця – надання консультацій, медичної допомоги, видача лікарських засобів, виробів медичного призначення, майстер-клас «Терапія через творчість».
Центр підтримки ВПО Волноваського району «Пліч-о-пліч» у м. Дніпро – психологічний тренінг «Ресурси в мені та навкруги», зустрічі з психологом.
Соціальний ХАБ «Авдіївка. Вільні люди. Так було, так буде» у м. Умань – заняття щодо психосоціальної підтримки формування життєстійкості та підтримки ментального здоров’я.
Центри «ЯМаріуполь» - заходи та консультації щодо медичної допомоги та психологічної підтримки маріупольців:
м. Кривий Ріг – психологічний тренінг;
м. Запоріжжя – лекції про сімейну медицину;
м. Івано-Франківськ – заходи щодо лікування гіпертонії;
м. Київ – відвідування тренінгу «Емоційний інтелект»;
м. Одеса – заняття з логопедом, зустрічі з психологом.
Гуманітарний ХАБ Очеретинської ТГ в м. Кам’янське – психологічне заняття (гра, Діксіт, метафоричні карти).
Гуманітарний центр Часовоярської громади «Мій Часів Яр» м. Київ – тренінг з надання домедичної допомоги, евакуації поранених та алгоритму MARCH.
Гуманітарний хаби «Наш Краматорськ. Ми разом все подолаємо» у м. Дніпро – тренінг на основі програми соціально-емоційного навчання, розважальні ігри на свіжому повітрі.
Дбаємо про кожного. Разом ми подолаємо будь-які труднощі.
![](/storage/app/thumbnails/833/50e/3c6/meddajgest-29-05-17_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fca/f53/697/meddajgest-29-05-20_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/35a/d2d/0eb/meddajgest-29-05-12_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/404/b96/ef3/meddajgest-29-05-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1f6/abd/5de/meddajgest-29-05-11_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eb9/ddb/a37/meddajgest-29-05-18_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/11b/85e/049/meddajgest-29-05-13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ed9/dc3/778/meddajgest-29-05-14_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a1b/a4a/d7c/meddajgest-29-05-15_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dbe/cc2/bdb/meddajgest-29-05-21_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0b5/e42/742/meddajgest-29-05-19_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7c9/4fe/82f/meddajgest-29-05-22_820x360.jpg)