Гуманітарними штабами, центрами та хабами, розташованими в більш безпечних регіонах України, надано різноманітну гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам.
Центр підтримки ВПО Краматорського району «МиРазом» у м. Дніпро – видача продуктових наборів.
За сприянням центру підтримки ВПО Маріупольського району «Серце Сходу» у м. Дніпро – видача непродовольчої допомоги (ковдри, посуд, набори постільної білизни) мешканцям Маріупольського району, які перебувають у м. Кривий Ріг.
Осередок підтримки мешканців Бахмутської громади «З Бахмутом у серці»:
м. Дніпро – видача продуктових наборів;
м. Кривий Ріг – видача сімейних продуктових наборів;
м. Жовті Води – видача матраців;
м. Харків – видача продуктів харчування.
Центри підтримки ВПО Волноваського району «Пліч-о-пліч» у містах Київ, Запоріжжя, Дніпро, Полтава - видача допомоги у вигляді продуктових та гігієнічних наборів, одягу, взуття, дитячого харчування, підгузків.
За підтримки гуманітарного хабу Мар’їнської міської військової адміністрації у м. Павлоград – видача дитячих рюкзаків з канцелярським приладдям для дітей громади, які перебувають у Дніпропетровській області; продуктових наборів для родин, які проживають у м. Павлоград; макаронних виробів для родин, які мешкають у м. Жовті Води.
Соціально-психологічні хаби Торецької громади у містах Київ, Хмельницький, Дніпро, Черкаси - видача ліків та виробів медичного призначення, дитячих молочних сумішей.
Центри «ЯМаріуполь» - видача продуктових наборів від Маріупольської міської ради;
м. Івано-Франківськ - видача ковдр, постільної білизни, посуду, термосів;
м. Київ – видача медичних препаратів.
Гуманітарний ХАБ Очеретинської ТГ в м. Кам’янське – видача продуктових наборів для мешканців громади, які перебувають у Дніпропетровській області.
Гуманітарний центр Часовоярської громади «Мій Часів Яр» м. Київ – видача продуктових наборів та гігієнічних наборів для дітей.
Гуманітарні хаби «Наш Краматорськ. Ми разом все подолаємо» у м. Київ та м. Дніпро – видача продуктових наборів.
Разом до Перемоги!
![](/storage/app/thumbnails/49a/b9b/772/soc-visti-1-29-05-15_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2fd/c6d/6ea/soc-visti-1-29-05-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3d7/802/ff8/soc-visti-1-29-05-6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f46/288/947/soc-visti-1-29-05-10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9b0/804/736/soc-visti-1-29-05-12_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/569/601/112/soc-visti-1-29-05-11_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/221/f24/7cb/soc-visti-1-29-05-14_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/235/a3b/bb8/soc-visti-1-29-05-13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/295/f21/486/soc-visti-1-29-05-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dbb/3c7/05b/soc-visti-1-29-05-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a6f/04e/e0b/soc-visti-1-29-05-7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8f9/ee8/da5/soc-visti-1-29-05-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ff1/7b9/66a/soc-visti-1-29-05-9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/523/5b5/a6f/soc-visti-1-29-05-8_820x360.jpg)