23 листопада у міському Палаці культури та дозвілля держархівом області розміщено та представлено виставку документів «85-ті роковини вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні». А також взято участь у міському заході «Страшний, трагічний, 33-тій!». На заході заслухано історичні факти та переглянуто документальні кадри. Наприкінці заходу пам’ять мільйонів громадян, що загинули у 1932-1933 роках вшановано хвилиною мовчання.
Держархів області
![](/storage/app/thumbnails/bfb/85e/8ce/5bfe9c5299d33623970009_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/804/af8/2ac/5bfe9c5387a3f900957605_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8b2/82c/1fe/5bfe9c55062c5073838066_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ecb/b08/68a/5bfe9c51b6338540856048_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5b0/0b5/9dc/5bfe9c56341e4226218338_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/949/1d7/6c6/5bfe9c566bd3e385231878_820x360.jpeg)