21 листопада фахівці держархіву області взяли участь у міському заході «Революція Гідності, освячена кров’ю!». Учнівська молодь була представлена кращими командами – учасниками патріотичної гри «ДЖУРА». Перед присутніми виступали очевидці подій на Майдані – сержант поліції, учасник АТО від полку «Дніпро-1» Дмитро Яригін та Михайло Милий – самодіяльний поет.
Наприкінці заходу присутні вшанували пам'ять загиблих патріотів України хвилиною мовчання, відбулось покладання квітів до бюста Т. Г. Шевченко.
Держархів області
![](/storage/app/thumbnails/b50/3ae/587/5bfe9eefb33da556295866_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/654/e52/983/5bfe9ef20dbcd663496780_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f3d/680/232/5bfe9ef9484e8155444108_820x360.jpg)