21 листопада державним архівом Донецької області підготовлено та проведено спільно з Костянтинівською центральною міською публічною бібліотекою патріотичну годину «Україна – територія гідності та свободи» для учнів 9-го класу Костянтинівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1.
Учні прослухали розповідь про трагічні події 1932-1933-х років, яка доповнювалась відеосюжетами, а також взяли активну участь у вікторині «Я знаю біографію своєї країни».
Захід закінчився вшануванням пам’яті загиблих на Майдані хвилиною мовчання. А наостанок взявшись за руки учасники заходу промовили основне гасло заходу «Україна – територія Гідності та Свободи!».
Держархів області
![](/storage/app/thumbnails/865/a25/112/5bfe9dd5d6b41775001426_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1e1/dca/a87/5bfe9dd3ae620592095486_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/982/fd6/98b/5bfe9dd4e8c3a612539738_820x360.jpg)