7 квітня 2023 року 25 дітей Донецької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки і постраждали внаслідок агресії російської федерації, попрямували на відпочинок до Закарпатської області, організований Благодійним фондом Торгово-промислової палати України «Разом з Україною» спільно з Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України.
Благодійний фонд Торгово-промислової палати України «Разом з Україною» спільно з Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України започаткували Програму психологічної реабілітації та оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок агресії російської федерації, мета якої – надання дітям психологічної підтримки та оздоровлення, сприяння інтеграції у мирне середовище та покращення навичок з комунікацій та навчання.
Під час відпочинку діти поринуть в незабутню атмосферу веселощів, нових вражень, активного відпочинку. На них чекає насичена програма: практичні психологічні тренінги, різноманітні майстер-класи та квести, культурні та спортивні заходи, прогулянки вздовж озера тощо.
Також діти будуть забезпечені належними умовами проживання та чотириразовим харчуванням.
Перевезення дітей з м. Києва до рекреаційного центру та у зворотному напрямку здійснюється благодійним фондом.
По завершенню зміни на дітей чекає оглядова екскурсія у м. Київ.
Вдячні Торгово-промисловій палаті України та Асоціації дитячого та молодіжного туризму України за надану можливість в оздоровленні дітей Донецької області. Дуже сподіваємось, що відпочинок для дітей буде цікавий, змістовний та залишить незабутні враження! Все буде Україна!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/fe5/eca/b30/c0c27b7f-da46-467a-8e3b-7513d69431c2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6c0/602/cc5/b6820a07-9ab3-43a2-b5e2-1e93eb6d427b_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c7f/857/283/41799f90-a8a5-488f-8535-ee0de5a53520_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9fa/b42/ab4/b37f191a-2ce2-4bb1-96ee-81cf54521773_820x360.jpg)