До Дня Незалежності України комунальне підприємство «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» під час оздоровчої зміни проводило для дітей яскраві, різнобарвні заходи.
Діти Донеччини відправилися на мальовниче урочище «Дисковиця», що знаходиться у селі Поляна Мукачівського району. Там на дітлахів чекали справжні українські розваги та найулюбленіші смаколики гуцульської кухні. Українські трембітарі зустрічали малечу, а мольфари занурили їх у легенди та обряди.
Цілий день наші діти-перлинки перебували в атмосфері святковості, на них чекали творчі майстерні – «Знахідки лісу», «Мальовничі букети України», «Козацький кемп», «Українські фенічки» тощо.
Також діти з натхненням створювали рушникову доріжку, присвячену 32-річчю Незалежності України, на якій кожний власноруч малював єдину і незалежну Україну; міста, які внаслідок російської агресії дітям із родинами довелося покинути. Цей захід вийшов дуже задушевним, сповненим розуміння того, що народ України – єдине ціле.
Заходи спрямовані на виховання у дітей патріотичних почуттів, поваги до державних символів і любові до України!
Хай живе Україна квітуча, сильна і НЕЗАЛЕЖНА! А діти зростають в мирі, злагоді та щасті! Все буде Україна! Слава Україні!
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/b65/cc7/454/620611b5-480c-4e06-af00-c82bb00a5d3a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6db/980/a89/2397d56b-0002-4fa0-bb2c-e604fe632047_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/df9/a9b/d41/f9cfcb21-6ab9-42a0-bd28-73c78fb24171_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/615/54f/730/04e0a24c-ccf3-4eac-beaa-7d725bb628b3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f37/21a/b5b/eb4c8bc1-259a-4756-ba94-70ba27649d73_820x360.jpg)