Цьогоріч коштом обласного та місцевих бюджетів для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа було придбано 100 квартир. Про це повідомив голова донецької облдержадміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Як повідомив очільник області, найбільшу кількість житла для дітей-сиріт цьогоріч було придбано у Маріуполі - 34 квартири, а також 10 - у Краматорську, 9 - у Лимані, 6 - у Бахмуті, 5 - у Слов’янському районі, по 4 - у Добропіллі та Покровську, по 3 - у Костянтинівці, Волноваському та Бахмутському районах,
по 2 - в Авдіївці, Мирнограді, Селидовому, Вугледарі, Мар’їнському, Покровському, Добропільському районах, по одній - у Ясинуватському і Нікольському районах, а також Сіверській, Андріївській та Соледарській ОТГ.
"З обласного бюджету на це витратили 14 млн 001 тисячу гривень, стільки ж надійшло з місцевих бюджетів", - зазначив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/804/332/d7f/75226484_561724537909971_4108588835162554368_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9ad/448/820/74670801_561724551243303_6440900310482288640_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0e8/f99/973/74615494_561724454576646_8265881744763256832_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ee/c49/ca7/74632367_561724451243313_867610636769558528_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ef/674/003/75339572_561724441243314_7961325162832330752_o_820x360.jpg)