Саме під такою назвою відбулася чергова зустріч мешканців Білицького будинку – інтернату для громадян похилого віку та інвалідів у формі художнього вернісажу. Бібліотекар установи ознайомила підопічних з жанрами живопису та творчістю талановитих українських художників Івана Марчука, Марії Приймаченко, Катерини Білокур, Казимира Малевича, Миколи Пимоненка та інших.
Мешканці будинку – інтернату з захопленням поринули у творчий процес створення власних «шедеврів». Особливу увагу приділили пейзажам та натюрмортам.
Зустріч пройшла цікаво та креативно! Найкращі роботи стали справжньою прикрасою бібліотеки!
![](/storage/app/thumbnails/895/789/006/23_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b4b/048/646/123_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fc8/70a/a7b/435_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ad0/afc/ac8/5656_820x360.jpg)