У Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто», релокованому до с. Оринин Хмельницької області, триває друга відпочинкова зміна для дітей Донеччини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
У межах виховних заходів для юних відпочивальників організовано екскурсію до стародавньої пам’ятки на Дністрі – Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця». Діти ознайомились з історією та культурою краю та зі справжнім середньовічним замком – одним із семи чудес України.
Впродовж оздоровчої зміни вихованці центру мають можливість пройти соціальну реабілітацію, зміцнити здоров’я, активно та змістовно відпочити. Попереду дітей очікує насичений цікавими подіями відпочинок: конкурси, квести, спортивні змагання, майстер-класи.
![](/storage/app/thumbnails/8cb/0f3/06d/542352516361_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2dd/4a0/771/2151661651151_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dc1/eef/71b/235232662363226_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/089/035/726/251634635754_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cea/37c/27c/2552323773632263_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c82/2b1/c52/5325323576326_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/085/f54/956/5233524774736_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eb0/18b/d9b/53253562662362_820x360.jpg)