У Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв міста Ужгород 23 грудня для дітей з внутрішньо переміщених сімей Донецької області відбулась вистава «Листоноші Святого Миколая» Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь).
В освітньому просторі Бахмутського району міста Дніпро для дітей Сіверської громади відбулась новорічна програма «Очікування новорічного дива». З найщирішими побажаннями дітей привітали поважні гості: заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Юлія Костюніна, голова Бахмутської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян, начальник Сіверської міської військової адміністрації Олексій Воробйов, митрополит Донецький і Маріупольський Владика Сергій.
Кожна дитина, присутня на святі, отримала солодкі подарунки, а головне - увагу і тепло від спілкування, якими їх оточили артисти, адже головний обов’язок організаторів - поділитися святковим настроєм та потурбуватися про малечу.
Висловлюємо щиру подяку за сприяння у проведенні свята для малечі:
Благодійному Фонду Едуарда Мкртчана https://www.facebook.com/bf.mkrtchan/,
Закарпатській обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації https://carpathia.gov.ua/ ,
Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв https://www.dramteatr.uz.ua/ .
![](/storage/app/thumbnails/04e/55b/4c8/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-14003529a5d3e7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/98b/4ee/e3e/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-1400358281d71a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b5f/22e/55b/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-1400358e722f31_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/724/418/21e/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-140050df7689b1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/22b/ef4/e6e/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-14012028ed70ee_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/94e/f68/69f/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-14012067ef8ab8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b7d/982/39a/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-1401208550e468_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/81b/80c/cd9/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-1401208b246044_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/484/417/49b/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-140120a789b8a8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c9c/ab0/ecb/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-140151f2962735_820x360.jpg)