Сьогодні 23 грудня 2023 року у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройшло велике Різдвяне свято «ЛЕГЕНДА ГОРОДНИЧА» для дітей та дорослих з нашої області, одним із організаторів якого є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури».
Це чудовий спосіб провести яскраво час разом із друзями, родиною та відпочити. У програмі було поєднано: майстер-класи, різні конкурси, змагання, патріотичні квести, ігри, аквагрим, розіграш подарунків та різдвяний ярмарок. Це було неімовірне свято дитячого сміху, радощів та розваг.
А у фіналі свята для всіх заспівала одна з найпопулярніших співачок України, авторка пісень, володарка багатьох престижних премій - Олена Тополя. Вона також виконала свою власну пісню "Різдвяна ніч". Ця пісня була спеціально написана для Різдвяного свята і стала одним із найпопулярніших різдвяних шлягерів країни.
![](/storage/app/thumbnails/552/a63/c03/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-15140839bf16d5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/906/236/2a5/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-151408ad561bee_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/781/683/79e/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-151408e853a90e_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5f7/f46/a82/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-151409c498c20a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/570/f8b/3ad/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-1514096a2cbbee_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5d6/066/dc3/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-1514090c0feccf_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e8d/248/cda/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-23-o-15140987bfe3e5_820x360.jpg)