22-24 квітня у Святогірську на базі КП ОСМОК «Перлина Донеччини» Донецький обласний дитячо-молодіжний центр провів черговий етап обласного освітньо-виховного національно-патріотичного проекту «Український вимір». Він був присвячений екології та носив назву "Зелений вимір".
Молодь з Мирнограду, Слов`янську, Лиману, Краматорську та Лиманського району протягом двох днів вивчала актуальну проблематику регіону "Сміття та його сортування". Активно долучилася до всесвітнього челленжу #Trahtag, вирішувала задачі з вторинної переробки та сортування сміття, вчилася правильній поведінці під час загоряння трави та листя в лісі, презентувала свої команди в якості екологічних агітбригад, змагалася в малюванні екоплакатів. За цей час молоді хлопці та дівчата Донеччини встигли прибрати сміття на території Святогірську, пройти навчальний еко-квест, взяти участь у тренінгу «Еко - friends».
Організаторами заходу виступили управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та КПНЗ "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр".
![](/storage/app/thumbnails/310/575/4aa/22_24_04_zelen_vumir_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/537/8ee/f85/58734131_2000090200100746_8435932887424958464_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c35/c86/c21/58444648_441947406579331_767835724689965056_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f18/ac1/900/58443004_442393006534771_5503760398072938496_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4a3/834/b59/57622393_2000090603434039_6142874651526692864_n_820x360.jpg)