портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Для понад 12 тисяч родин вдалося ДТЕК Донецькі електромережі відновити електрику за добу

Опубліковано 21 листопада 2023 року, 12:36

За 20 листопада фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося виконати низку ремонтів мереж завдяки чому знову зі світлом 33 населених пункти, постраждалих через бойові дії на Донеччині. Понад 12 тисяч родин мають доступ до електрики. Енергетики розпочинають ремонти одразу щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули електрику у 33 населених пункти. Електропостачання знову отримують 12 618 родин прифронтової Донеччини.

Донецька область залишається ареною активних бойових дій. Тривають обстріли, ракетні та авіаудари. Тільки за останню добу декількох ракетних ударів зазнало Селидове.

Через бойові дії на Донеччині постійно ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 636 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!