портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у лютому 2024 року

Опубліковано 13 березня 2024 року, 08:45 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

По закінченню лютого 2024 року визначено кращих спортсменів місяця за двома категоріями: з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Голосування проводилося серед експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і вболівальників у соціальній мережі Facebook.

У категорії олімпійці атлетом місяця став 20-річний Артем Гарбар із Дружківки – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо (ВТФ), вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області. На рейтинговому турнірі «Austrian Open 2024» в Інсбруці він виборов золоту медаль у ваговій категорії до 87 кг, здолавши суперників з Великої Британії, Угорщини та Польщі. Відповідно звання кращого тренера Донеччини з олімпійських видів спорту в лютому отримав наставник Артема – заслужений тренер України Юрій Бірюков.

Переможницею номінації «Кращий спортсмен» серед неолімпійців визнана 15-річна Тетяна Пеніна – майстер спорту України міжнародного класу з підводного спорту, представниця Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» та Краматорської громади. На етапі Кубку світу у французькому Екс-Ан-Провансі вона відзначилася трьома золотими нагородами: у дисциплінах плавання в біластах 50 та 100 метрів, а також у естафетному плаванні 4x100 м в змішаній команді. Звання «Кращий тренер» серед неолімпійських видів спорту удостоїлася наставниця Тетяни Юлія Тернова.

Інші новини за темою