портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донеччина очікує на доставку понад 1500 «пакунків малюка»

Опубліковано 28 січня 2021 року, 15:41 , Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Донецька область очікує на доставку 1544 одиниць одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». 

За інформацією, отриманою від Управління Організації  Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів,  28 січня 2021 року передбачено доставку до пологових  будинків та органів соціального захисту населення області першої партії одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у кількості 285 одиниць в міста Дружківка, Костянтинівка, Лиман, Слов’янськ та Костянтинівський район.

Батьки новонароджених дітей зможуть отримати «пакунок малюка» в закладах охорони здоров’я та місцевих структурних підрозділах з питань соціального захисту населення за місцем проживання/перебування протягом 30 днів з дати народження дитини.

У разі неотримання «пакунку малюка» з незалежних від батьків обставин протягом 30 днів з дати народження дитини, вони можуть отримати грошову компенсацію його вартості відповідно до Порядку та умов  реалізації пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках»,  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року №744 (із змінами).

Слід зазначити, що розмір грошової компенсації вартості «пакунку малюка» становить не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, установленого законом на дату подання заяви про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Розмір компенсації з 1 січня 2021 року складає 5763 гривень.


Інші новини за темою