До Донецької області прибула частина гуманітарної допомоги від Китайської Народної Республіки, отриманої Україною в рамках міжнародного співробітництва. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.
До складу вантажу увійшли респіратори, захисні костюми та маски, які будуть розподілені між лікарями та поліцейськими Донецької області, а також направлені військовослужбовцям, які виконують бойові завдання у зоні ООС.
Очільник області наголосив, що сьогодні вантаж прибуде на обласну базу, і звідти буде розподілений по всій області.
![](/storage/app/thumbnails/f4d/1d0/e8a/XT3F3320_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/da9/558/5e8/XT3F3314_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bf3/45b/e4c/XT3F3292_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/417/cfb/fdd/XT3F3300_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/98d/967/9df/XT3F3302_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e88/b7f/234/XT3F3299_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/03e/3a5/983/XT3F3305_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7fd/729/a12/XT3F3312_820x360.jpg)