портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донецька обласна служба зайнятості проведе етно-фест «Зелений туризм Донеччини» у Слов’янському районі

Опубліковано 19 серпня 2019 року, 09:24 , Донецький обласний центр зайнятості

21 серпня 2019 року з 11 до 15 год. Донецька обласна служба зайнятості проведе етно-фест «Зелений туризм Донеччини» у селищі Маяки Слов’янського району.

Розвиток зеленого туризму є одним з пріоритетних завдань служби зайнятості. Це перспективний напрямок підприємництва в сільській місцевості.

Тематичний етно-фест сприятиме формуванню у підлітків комунікативних навичок, етно-культури і національної свідомості. Інтерактивні локації допоможуть більше дізнатись про туристичні професії і визначитись з майбутньою професійною діяльністю.

До заходу долучаться Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас», ГО «Пластовий-скаутський молодіжний центр Донеччини «Східна Брама», власник «Етно-садиби» підприємець Геннадій Киркач, голова Маяцької сільської ради Едуард Стукало, власниця керамічного виробництва Інна Павленко, художниця-дизайнерка Наталя Єрмолаєва.

Фест організований у форматі квесту, згідно якого команди відвідають шість локацій. Кожна платформа пропонуватиме майстеркласи з виготовлення гончарних виробів, плетіння ляльок-мотанок та етно-оберегів, розмальовки дерев’яних фігурок. Художниця навчить дітей елементам живопису за народними мотивами, а власник етно-садиби проведе етнографічну екскурсію і познайомить гостей з українським стародавнім побутом та культурою. Профорієнтаційна локація служби зайнятості пропонуватиме інтелектуальні ігри для юнаків і юнок. Можна буде відвідати «Місто майстрів», позмагатися у вікторині «Етно-професії», розв’язати ребуси, взяти участь у дидактичній грі «Гончар».

Друга половина фестивалю запланована активною. Підлітки долучаться до спортивних ігор, візьмуть участь у танцювальному флешмобі і сплаві по Сіверському Донцю на байдарках та плотах. Як справжні туристи вони смакуватимуть просто неба на березі річки гарячим чаєм і польовою кашею, приготованими на вогнищі.


Запрошуємо взяти участь у цій незабутній мандрівці!


Акредитація журналістів обов’язкова: до 17-00 19 серпня 2019 року.


Контактні особи: Кудаєва Олена – 050 984 06 35,

Власенко Олександр – 050 236 10 66.


Збір учасників престуру о 10 год. біля приміщення бізнесцентру «Сага» за адресою: місто Краматорськ, б-р Краматорський, 41