На ХVІІІ Всеукраїнському учнівському турнірі юних правознавців у Луцьку змагалися 18 команд — 90 учасників із різних областей України. Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
«Наша команда не тільки здобула призове місце, але й отримала спеціальний диплом «За патріотизм, стійкість та незламність» від Міністерства освіти і науки.
Вітаю команду з перемогою!
Впевнений, що юні правники з Донеччини принесуть користь українській державі!» - привітав переможців Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/a5b/d6c/f02/435747331_1883471115459559_1251761126761545004_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0a8/c62/e2e/435666288_1883471092126228_4562312746207183649_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/604/f75/2da/437654095_1883470932126244_1967179632047658184_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/334/55c/2da/437536821_1883470858792918_8803799493858124507_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3e1/61f/38e/438161746_1883470888792915_2156486379495862477_n_820x360.jpg)