Продовжується обов’язкова евакуація цивільних мешканців Донецької області. Допомогу під час евакуації до більш безпечних регіонів країни надають рятувальники та поліцейські.
Так, протягом минулої доби у ході евакуації в Покровському районі надана допомога 151 особі, з них 10 дітей та 12 осіб з обмеженими фізичними можливостями. Також, рятувальники здійснили перевезення з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги в м. Покровськ 19 осіб, з них 2 дітей, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.
А за допомогою поліції вчора евакуйовано 155 людей, інформує відділ комунікації поліції Донецької області.
![](/storage/app/thumbnails/605/7ba/2fc/312052646_493390489496361_8367427986934941722_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9ef/34c/7dc/313207539_493390396163037_6694792571896675284_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/893/57a/4cd/313206972_493390392829704_6833035243437255299_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a6a/bfc/c24/312054854_493390512829692_1107969817008542384_n_820x360.jpg)