В деяких населених пунктах Донеччини через постійні обстріли ворогом відсутнє водопостачання. Тому рятувальники щодня забезпечують водою мешканців облаасті.
Так, протягом минулої доби, у населені пункти Торецьк, Часів Яр, Бахмут, Костянтинівка, Селидове, Лиман, Мирноград та Білицьке рятувальники здійснили підвезення води у кількості 139 м. куб., з них 24 м. куб. питної води, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.
![](/storage/app/thumbnails/c01/d8b/fd8/312941582_493354852833258_1969998849070252258_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c63/77d/1ce/312354653_493354732833270_1744658927333314362_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9c0/dff/606/312098573_493354726166604_4030258652369901051_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de2/d3d/db3/311587752_493354722833271_3179126319639147532_n_820x360.jpg)