портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Два класи в школах Донеччини пішли на самоізоляцію на початку нового навчального року через COVID-19

Опубліковано 03 вересня 2021 року, 16:39

Два класи в школах Добропільської територіальної громади та Миколаївській територіальної громади вимушені були піти на самоізоляцію на початку нового навчального року через виявлені випадки захворювання COVID-19 серед педагогів та школярів. Про це директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева повідомила під час брифінгу у Краматорську сьогодні, 3 вересня.

«Ми розпочали моніторинг захворюваності учнів і учителів. На вчорашній день у нас захворіли двоє учнів і шість учителів. Два класи фактично - один у Добропільській територіальній громаді і один у Миколаївській громаді - діти пішли на самоізоляцію через те, що захворіли їх однолітки і захворіли вчителі. Саме в цих громадах, якщо ми подивимся в розрізі територіальних громад, низький відсоток вакцинації педагогічних працівників», - сказала Тетяна Сідашева.

Вона звернулась до педагогічних працівників, батьків учнів із закликом активізувати процес вакцинації проти COVID-19.

Директор департаменту освіти і науки ОДА також зауважила, що на початку нового навчального року були створені всі санітарно-епідеміологічні умови, щоб освітній процес у школах Донеччини був безпечним.