портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Енергетики відновили електропостачання прифронтового селища Новоселівка - 2, знеструмленого в результаті бойових дій

Опубліковано 20 вересня 2021 року, 13:32

ДТЕК Донецькі електромережі відновив роботу пошкодженої в результаті бойових дій лінії 10 кВ, від якої залежить електропостачання 154 домогосподарства прифронтового селища Новоселівка - 2 Покровського району. 

Лінія 10 кВ була пошкоджена 11 вересня. Оскільки вона знаходиться в «сірій» зоні, для проведення відновлювальних робіт були необхідні додаткові узгодження з Спільним центром контролю і координації з питань припинення вогню, залучення представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та ОБСЄ. 

«Як тільки компанія отримала всі необхідні узгодження, наші фахівці відразу ж приступили до робіт з відновлення електропостачання. Ми замінили понад 500 метрів обірваного і посіченого осколками дроту в трьох прольотах лінії 10 кВ, 12 ізоляторів, відновили роботу 4 трансформаторних підстанцій. Це дозволило повернути світло в 154 домогосподарства селища Новоселівка - 2», – повідомив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов.  

 У 2021 році енергетики відновили роботу трьох високовольтних ліній, 17 ліній середньої-низької напруги, 162 трансформаторної підстанції, знеструмлених в результаті обстрілів. Відновлено  електропостачання для понад 6 тисяч жителів 26 прифронтових населених пунктів.


За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі