Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини.
Тільки за минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області надано допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги та автобуси в м. Покровськ 14 особам. А під час евакуації в Покровському районі надана допомога 121 особі, з них 5 дітей та 5 осіб з обмеженими фізичними можливостями.
А за допомогою поліції області вчора було евакуйовано 114 людей.
![](/storage/app/thumbnails/db0/b46/8ca/318180706_521749846660425_4608137274924527719_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/250/864/f8e/318177909_521749749993768_1601213228138530439_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7ea/8a1/eb9/317635516_521749759993767_5795496554001915880_n_820x360.jpg)