Великою родиною евакуювалася сім‘я Сімакових з Селидівської територіальної громади до міста Світловодськ Кіровоградської області поїздом Покровськ-Дніпро-Кропивницький.
Враховуючи активні бойові дії і складності прийдешнього опалювального сезону, родина вирішила не наражати себе на небезпеку, бо сім‘я багатодітна і має трьох донечок. Родина не залишила напризволяще і своїх домашніх улюбленців. Евакуюють свого вірного песика, руду кішку та морську свинку. Місця в поїзді вистачає всім.
По прибуттю родині буде надане безкоштовне житло, харчування, медична, гуманітарна та психологічна допомога, а також допомога в оформленні всіх необхідних соціальних виплат. Сім‘ї буде приділятися вся необхідна увага та підтримка від держави, наголошують у Покровській райдержадміністрації.
Евакуюйтеся вчасно! Не перетворюйте себе на мішені! Евакуація рятує життя!
Нагадаємо, Донецька облдержадміністрація закликає всіх бажаючих до участі в онлайновому проєкті #Евакуюйся_вчасно. Його мета – продемонструвати можливість та необхідність евакуації у більш безпечні райони, готовність наших земляків до цього важливого кроку, підтримати тих, хто ще вагається.
Пропонуємо у серпні 2022 року розміщувати на офіційних вебсайтах, а також на сторінках у соціальних мережах, із хештегом #Евакуюйся_вчасно інформацію про те, як відбувається евакуація у вашій громаді чи населеному пункті, про мотивацію людей, які вимушені тимчасово покинути рідну домівку, про можливості виїхати у безпечніші райони і про те, яка допомога надається людям.
![](/storage/app/thumbnails/944/c77/47c/59546ad9-75d0-4fc1-9cf0-9ee4660a8e91_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/db9/161/3fb/5525c9fe-e6ec-4bc2-b411-2ce1dfe1735a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d78/ca6/ad2/c6f1fa6b-bd63-48f8-a412-7e99a137a170_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fbc/329/543/d3314b11-b353-4692-b4f1-f7d1867bb9b7_820x360.jpg)